Yöneltilen Sorular

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Siparişlerinizi web sitemiz üzerinden online olarak ya da 0850 228 70 00 no'lu Müşteri Hizmetlerimizden telefonla verebilirsiniz.Web sitemizden online sipariş vermek için beğendiğiniz ürünün altında bulunan Sipariş butonuna tıklayarak sipariş sayfasına geçebilir, tek sayfadan oluşan sipariş ekrandaki bilgileri doldurarak sipariş ve ödeme işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Ayrıca üyelik kaydı yapmanıza gerek yoktur.

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Ödemelerinizi web sitemiz üzerinden Kredi Kartı ile online, 0850 228 7000 no'lu Müşteri Hizmetlerimizi arayarak Kredi Kartı ile telefonda, Banka Havalesi / EFT ile ya da Paypal ödeme sistemi ile yapabilirsiniz. Ödemelerinizi Master ya da Visa Kredi Kartıları ile yapabilirsiniz. American Express kartı ile ödemelerinizi PayPal ödeme sistemi ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında elden nakit ödeme, banka atm kartı ile ödeme ya da posta çeki ile ödemeleri maalesef kabul edemiyoruz.

Siparişim İstediğim Tarih ve Saatte Teslim Edilir mi?

Sipariş esnasında seçmiş olduğunuz ( 09:00-13:00, 09:00-15:30, 12:30-18:00 ve 17:00-21:00 ) saat aralıkları içinde teslim etmekteyiz. Düğün, cenaze ve nikah gibi törenlerde tam saatinde teslimat yapmaktayız. Bu gibi durumlarda uygun teslimat saat aralığını seçerek tam tören saatini sipariş sayfamızdaki Bize Mesajınız kısmında bildirebilirsiniz. Çok nadiren de olsa belirtilen teslim saatlerinde hava şartları, trafik, yol çalışmaları, beklenmeyen araç arızaları vb durumlardan kaynaklanabilecek gecikmelerden dolayı teslimat zamanı istem dışı değişebilmektedir.

Teslimat Yapıldığında Nasıl Haberim Olacak?

Sevkiyat işlemini tamamlayan araçlarımız bölgelerine geri döndüklerinde, teslimat bilgileri sisteme girilmekte ve tercihinize göre SMS ve/veya E-Mail ile teslimat bilgileri size ulaştırılmaktadır. Araç geri dönüşleri sevkiyat saati sonunu bulduğundan teslim bilgisi bazen teslimat saatini geçebilmektedir.Günün son servisi olan 17:00 - 21:00 sevkiyatı teslim bilgisi bildirimi ertesi güne sarkabilmektedir.

Çiçekleriniz Canlı mı? Yapay Çiçek Satıyormusunuz?

Web sitemizde bulunan tüm ürünlerimiz canlı çiçeklerle hazırlanmakta olup şu an için yapay çiçek satışı yapmamaktayız.

Alıcıya Ulaşılamazsa Siparişim Nereye Teslim Edilir?

Teslim adresinde bulunamayan alıcının çiçeği komşuya, apartman görevlisine, güvenliğine, iş arkadaşlarına, birim amirlerine; Düğün, Nikah ve ya Açılış gibi törenlerde görevliye imza karşılığı teslim edilir.

Sipariş Fiyatına Yol Ücreti Dahilmi?
Şehir merkezlerine yapılan sipariş teslimatlarında fiyatlarımıza yol ücreti dahildir. Merkez dışındaki yerler için sipariş sayfamızda il, ilçe ve semt seçimi sırasında yol ücreti ekrana ve toplam ödeme tutarına yansıyacaktır.